AUTO-BRYCHCY

Naprawy powypadkowe – zielonogórscy kierowcy wiedzą, że to nie magia, a 30 lat naszego doświadczenia!

AUTO-BRYCHCY to rodzinna firma. Już od 1981 r. zajmujemy się
lakiernictwem i blacharstwem w Babimoście, a w 2007 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o autohandel. Naprawione przez nas samochody można liczyć w tysiącach – tyle samo uśmiechów posłali nam już zadowoleni klienci.

Dzięki specjalistycznemu wykształceniu (tytuł mistrza lakiernictwa samochodowego) jesteśmy w stanie sprostać każdej usterce i na nowo przywrócić blask samochodom po wypadkach. Nasza firma jest członkiem Cechu Rzemiosł Różnych w Sulechowie.

Lata doświadczenia pozwoliły nam również poznać zalety produktów najlepszych firm lakierniczym (m.in. Novol, Boll, Farecla, Standox, Autocolor) i – dla wygody naszych klientów – nawiązać współpracę z licznymi ubezpieczycielami (PZU, Warta, Allianz, PTU, MTU, Concordia, Liberty, Hestia, Link4, Uniqa). Dzięki temu wyręczamy w dokonywaniu formalności związanych z rozliczeniem bezgotówkowym w ramach OC lub AC.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – już niedługo zupełnie zapomnisz o wypadku!

Naprawy powypadkowe, blacharz, lakiernik. Zbąszyń, Zbąszynek, Wolsztyn, Świebodzin, Babimost, Kargowa, Sulechów, Zielona Góra – stąd warto wjechać do naszego warsztatu.