Auto handel

Auto handel, zobacz naszą ofertę na www.auto-brychcy.otomoto.pl

Oprócz usług z zakresu lakiernictwa i blacharstwa w Babimoście, nasza oferta obejmuje także autohandel. Specjalizujemy się w sprowadzaniu samochodów dostawczych importowanych przede wszystkim z Holandii, ale oferujemy także inne samochody.

Wszystkie dostępne w sprzedaży samochody możesz zobaczyć na naszej stronie www.auto-brychcy.otomoto.pl, a także odnajdując nas na Allegro: użytkownik „adamb21”.

Szukasz konkretnego modelu?

Żaden problem – skontaktuj się z nami, a sprowadzimy samochód specjalnie dla Ciebie!

Obsługujemy klientów z całej Polski – wszystko dzięki wygodnej lokalizacji naszej firmy. Siedziba AUTO-BRYCHCY mieści się 25 km od autostrady A2 (zjazd w Trzcielu). W Babimoście znajduje się również lotniska PLL LOT, które codziennie obsługuje loty z Warszawy. Stolica jest także w zasięgu dzięki wygodnemu połączeniu kolejowemu. Już w 3 godziny można dojechać do Zbąszynka – stąd do naszej siedziby już tylko 12 km!

Możesz nam zaufać – gwarantujemy autentyczność przebiegów potwierdzonych historią serwisową oraz bardzo dobry stan techniczny oferowanych samochodów – większość z nich była serwisowana w holenderskich autoryzowanych stacjach obsługi.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty lakiernictwa i blacharstwa.